• Ülkemizi sarsan depremlerden dolayı derin üzüntü içerisindeyiz. Bölgede hayatını kaybedenlere Allah´tan rahmet, yakınlarına ve milletimize baş sağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Bu deprem felaketinin yaralarını bir nebze de olsun sarmak için çalışmalarımıza başladık.
    Geçmiş olsun Türkiye!

    We are shocked and saddened by the wave of earthquakes that devastated South Eastern Turkey, neighbouring regions and countries. Our prayers are with those in the region. Following the tragic events, Deutsche Bank started an initiative to provide support to the region.

Deutsche Bank Türkiye

Deutsche Bank 1987 yılından bugüne Türkiye’de kurumsal bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Deutsche Bank’ın İstanbul’daki iştiraki Deutsche Bank A.Ş. 2004 yılında bankacılık lisans değişikliği ile ürün çeşidini artırma yolunda ilk adımlarını atmıştır. 2005 yılından itibaren kurumsal nakit yönetimi, risk yönetimi ve takas hizmetleri sunmaya başlayan Deutsche Bank, öncelikli olarak kurumsal müşterileri hedef almaktadır.

Daha fazla

Ürünlerimiz

Deutsche Bank Türkiye, ana ortağı Deutsche Bank A.G.’ nin getirdiği güçlü küresel bankacılık ağının avantajlarını Türkiye’de kurumsal bankacılık ve sermaye piyasasına odaklanmış olarak kullanmaktadır.

Cash Management

Trade Finance

Corporate Finance

Custody

Markets, Trading and Debt Capital Markets, FX Sales

Bize Ulaşın

Deutsche Bank A.Ş.
Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
Ferko Signature No. 175 / 149 Şişli – İstanbul
Türkiye

Tel: +90 212 317 0100
Faks: +90 212 317 0105

İletişim

Bilgi Toplumu Hizmetleri